Metalowo.pl Aktualności
LOGOWANIE REJESTRACJA
NEWSLETTER
AKTUALNOŚCI

Międzynarodowe Targi Przemysłu Metalowego i Stalowego 2012

2012-02-16

Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Kairze www.cairo.trade.gov.pl uprzejmie zaprasza polskie firmy sektora produkcji metalowej i stalowej do nieodpłatnej promocji podczas Międzynarodowych Targów Przemysłu Metalowego i Stalowego /Middle East Metal and Steel Exhibition 2012/ organizowanych w Kairze w okresie 12 – 14 kwietnia 2012 r. /więcej o Middle East Metal and Steel Exhibition 2012 na stronie:
Wydział Promocji Handlu i Inwestycji w Kairze przygotowuje stoisko informacyjno – promocyjne podczas Międzynarodowych Targów Przemysłu Metalowego i Stalowego 2012 w celu rozpropagowania ofert współpracy polskich firm sektora produkcji metalowej i stalowej. Zapraszamy polskie firmy sektora produkcji metalowej i stalowej do udziału w targach i do prezentacji ofert współpracy. Zainteresowane firmy winny wysłać materiały promocyjno – informacyjne w j. angielskim /lub arabskim/ w ilości ok. 50 egzemplarzy /broszury, foldery, CD i DVD/ w terminie do 28 marca 2012 r. /data otrzymania przesyłki/ na niżej podany adres WPHI w Kairze:

Trade and Investment Promotion Section
Embassy of the Republic of Poland
8, Ahmed Nessim St., 3rd floor,
Giza – Cairo; Egypt
z dopiskiem na opakowaniu: METAL and STEEL Exhibition 2012
oraz zaznaczając reklamowy /niekomercyjny/ charakter przesyłki.

Otrzymane materiały zostaną wykorzystane do zainteresowania firm egipskich i zagranicznych możliwościami współpracy oferowanymi przez polskie firmy.

Uprzejmie prosimy o ekspediowanie Państwa materiałów promocyjnych za pośrednictwem międzynarodowych przewoźników kurierskich, co w świetle praktyki poczty egipskiej pozwoli uniknąć ponoszenia przez WPHI kosztów związanych z odbiorem przesyłek, naliczanych przez pocztę lokalną. Z przykrością informujemy, że środki budżetowe WPHI nie mogą być wydatkowane na pokrywanie kosztów związanych z odbiorem przesyłek pocztowych indywidualnych firm.

Osobą do kontaktu w sprawie udziału w promocji na stoisku informacyjno – promocyjnym WPHI jest p. Tomasz Przygoda, I-szy Sekretarz, adres e-mail tp@kair-trade-pl.com lub info@kair-trade-pl.com

Proszę się zalogować

PARTNERZY