Metalowo.pl Aktualności
LOGOWANIE REJESTRACJA
NEWSLETTER
AKTUALNOŚCI

Targi TOOLEX – oferta na miarę potrzeb branży

2011-07-24


Już 5 października wystawcy związani z branżą obróbki metalu, prototypowaniem i wirtualizacją procesów produkcyjnych spotkają się w centrum targowym Expo Silesia w Sosnowcu. Szeroka oferta, międzynarodowy zasięg, obecność wiodących firm i wsparcie partnerów sprawiają, że to najważniejsze przemysłowe wydarzenie w sezonie jesiennym, jest warte uwagi wielu branżowych specjalistów.
 
TOOLEX to jedyne w branży obróbki metalu wydarzenie targowe w Polsce, które odnotowuje systematyczny wzrost liczby i jakości wystawców, zajętej powierzchni wystawienniczej wewnętrznej i zewnętrznej oraz liczby zwiedzających. W ubiegłym roku halę Expo Silesia odwiedziło podczas tej imprezy, ponad sześć tysięcy branżowych specjalistów. Dzięki wsparciu nowych partnerów m.in. Państwowej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych, Regionalnej Izby Gospodarczej w Katowicach, Instytutowi Zaawansowanych Technologii Wytwarzania, Politechnice Śląskiej oraz Naczelnej Organizacji Technicznej, a także szerszej promocji na rynkach zagranicznych, europejskich i azjatyckich, organizatorzy mogą  zaoferować coraz więcej opcji wystawcom, jak i zwiedzającym.
- Zacieśniamy kooperację z instytucjami wspierającymi sektory przemysłu, obecnymi  w naszym regionie i blisko współpracującymi z branżą obróbki metalu. Mam na myśli m.in.  wyróżnioną w tym roku branżę Automotive, na rzecz której podejmujemy wspólne inicjatywy z Polską Izbą Motoryzacji – zaznacza Magdalena Jakóbik, Dyrektor Targów Toolex.  - Dzięki wspólnym działaniom ten sektor będzie miał łatwiejszy dostęp do informacji o specjalistycznych wydarzeniach organizowanych w Expo Silesia, a członkowie PIM otrzymają zaproszenia uprawniające do bezpłatnego wstępu m.in. na targi TOOLEX. – dodaje Magdalena Jakóbik.
 
Z firmą doradczą InnCo Organizatorzy Targówpostanowili także połączyć siły na rzecz organizacji spotkań branżowych i brokerskich, w tym w realizacji spotkań „Łowcy Trendów”. Jak zmieniać się będą wymagania sektora automotive w odniesieniu do branży obróbki metalu? Jakie wyzwania czekają producentów maszyn i narzędzi? Co wpłynie na wzmocnienie obu gałęzi przemysłu na polskim rynku? Z jakimi zagrożeniami będziemy musieli się zmierzyć?  Na te i wiele innych pytań odpowiedzą uczestnicy tych warsztatów
 
Przeglądając aktywność Expo Silesia w internecie, znajdziemy nowe źródło świeżych informacji Fan page Targów TOOLEX na portalu społecznościowym Facebook. Dla wszystkich miłośników branży organizatorzy przygotowują fora dyskusyjne i profesjonalne platformy informacyjne. Oprócz aktualności, materiałów informacyjnych, relacji i podsumowań z poprzednich edycji, na stronach www.toolex.pl i www.wirtotechnologia.pl oraz facebook.com znajdziemy także zaproszenie do udziału w konkursach z nagrodami.
 
Wspólnie z Targami Toolex odbywać się będąMiędzynarodowe Targi Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA.
Wszystkich zainteresowanych odwiedzeniem targów zapraszamy do rejestracji on-line na stronie www.toolex.pl.

Proszę się zalogować

PARTNERZY