Metalowo.pl O nas
LOGOWANIE REJESTRACJA
NEWSLETTER
O NAS

O nas


o nas

| Metalowo.pl - profesjonalny i przyjazny serwis biznesowy
          Na gruncie szacunku do czytelników, klientów oraz sympatyków branży metalowej, stworzyliśmy oraz wciąż rozwijamy profesjonalny i nowoczesny serwis biznesowy, który przede wszystkim ma za zadanie dostarczyć Państwu fachowe, rzetelne, wiarygodne i aktualne informacje, ale również stworzyć wirtualną siedzibę Państwa firmy oraz swoisty inkubator branży metalowej, obejmujący swym zasięgiem zarówno przedsiębiorców, ale również pracowników, podwykonawców, czy choćby pasjonatów branży.
| Metalowo.pl - jesteśmy dla Was, abyście Wy mogli być dla innych
 
Poprzez skupienie w jednym miejscu firm, instytucji, pracowników branży metalowej, ale również odbiorców usług, tworzymy płaszczyznę, na której mogą Państwo nawiązać nowe kontakty, znaleźć nowe możliwości współpracy, a co najważniejsze, dzięki profesjonalnej wizytówce zareklamować swoją firmę, ułatwiając jej nie tylko efektywny start, ale również dynamiczny rozwój.Jesteśmy do Państwa dyspozycji, a Państwo do dyspozycji swoich klientów. Oferując usługi na najwyższym poziomie, dostosowane do potrzeb naszych klientów, tworzymy społeczeństwo, które nada dodatkowego połysku branży metalowej.

| Metalowo.pl - dzięki nam oszczędzasz swój czas
 
Chcesz mieć w jednym miejscu dostęp do giełdy maszyn, materiałów oraz ofert współpracy? Szukasz skutecznych sposobów reklamy i dotarcia do potencjalnych klientów? Szukasz wykwalifikowanych pracowników, wykonawców? Narzekasz na brak zleceń, a może chcesz zlecić wykonanie usługi i co najważniejsze branża metalowa nie jest Ci obca?
Nie mogłeś trafić lepiej. Jesteśmy tutaj, aby kompleksowo spełnić Twoje oczekiwania, ułatwiając Ci płynne poruszanie się w branży metalowej, oferując portal, w którym znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.

| Metalowo.pl - łączymy pracę z relaksem
 
Aby w pełni skorzystać z oferty, jaką dla Państwa przygotowaliśmy, zachęcamy do darmowej, przyjemnej i szybkiej rejestracji oraz stworzenia konta. Wystarczy chwila Państwa czasu, aby cieszyć się możliwością darmowego zamieszczania ofert pracy, ogłoszeń czy zleceń. Dzięki przyjemnemu i przejrzystemu panelowi obsługi klienta zaistnienie Państwa firmy w naszym serwisie i rozbudowa jej wizerunku stanie się łatwa i przyjemna.
Zachęcamy do zapoznania się z ofertą i strukturą naszego serwisu, skorzystania z naszych usług oraz częstych odwiedzin. Gwarantujemy, iż dzięki nam będziesz trzymał rękę na pulsie.

| Metalowo.pl - jedno miejsce, wiele możliwości!

PARTNERZY